Log 13 (5-x) = 2log13 4

+2
Ответы (1)
  1. 6 декабря, 08:34
    0
    Log13 (5-x) = 2log13 4, x menše čem 5!

    log13 (5-x) = log13 4²

    log13 (5-x) = log13 16

    5-x=16, - x=11, x=-11¨, - 11 menše čem 5

    Otvet: x=-11