10+55-10+30+200-1000

+1
Ответы (2)
  1. 16 июля, 11:49
    0
    10+55+10+30+200-1000=695
  2. 16 июля, 12:02
    0
    1) 10+55=65

    2) 65-10=55

    3) 55+30=85

    4) 200+85=285

    5) 285-1000=-715