5sin п/2+4cos 0-3sin 3 п/2+coaп=

+1
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 07:03
    0
    5. sin π/2 + 4. cos 0 - 3. sin 3π/2 + cos π =

    =5.0 + 4.1 - 3. (-1) + (-1) = 0+4 + 3 - 1 = 6