Разложите на множители а^2-b^2+a-b

+4
Ответы (2)
  1. 8 декабря, 07:21
    0
    = (a-b) (a+b) + (a-b) * 1 = (a-b) * (a+b+1)
  2. 8 декабря, 08:11
    0
    (a-b) (a+b) + (a-b) * 1 = (a-b) * (a+b+1)