Разложите на множители:

а (х+у) - 5 (х+у) =

+3
Ответы (2)
  1. 6 февраля, 19:24
    0
    А (х+у) - 5 (х+у) = (а-5) (х+у).
  2. 6 февраля, 20:27
    0
    A (x+y) - 5 (x+y) = (a-5) (x+y) ^2