Разложите на множетили 2 х-х²+у²+2 у

+5
Ответы (1)
  1. 23 мая, 01:33
    0
    (2y + 2x) + (y² - x²) = 2 (y + x) + (y + x) (y - x) = (y + x) (2 + y - x)