Вычислить (10 1/2-11) ^2 * (20 - 21 1/3) - 5 2/3.

+5
Ответы (1)
  1. 18 июня, 16:48
    0
    (-1/2) ² * (-1 1/3) - 5 2/3=-1/4*4/3-5 2/3=-1/3-5 2/3=-6