Решите уравнения

а) 16 - (2 х+5) = 30

б) 11 у - (3 у+12) = 4 (2 у-3)

+5
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 19:57
    0
    А) 16-2 х-5=30

    -2 х=30+5-16

    -2 х=19

    х=19: (-2)

    х=-9,5

    б) 11 у-3 у-12=8 у-6

    8 у-12=8 у-6

    8 у-8 у=-6+12

    0≠6

    решений нет