1.4 - 4 * (- 2.15)

-5 * (-3.6) - 3.8

+1
Ответы (1)
  1. 26 июня, 21:14
    0
    1,4 - 4 * (-2,15) = 1,4 + 8,6 = 10

    -5 * (-3,6) - 3,8 = 18 - 3,8 = 14,2