Помогите решить

1) (3k-k) в квадрате * (k+3) в квадрате

2) Разложить на множители

(х-7) в квадрате - 81

+3
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 05:08
    0
    1) (3k-k) (3k-k) = 9k2-6k2+k2

    (k+3) (k+3) = k2+6k+9