1) - 1/4 + 3

2) 3/2 + 3 : 1-4 * 3/2

+5
Ответы (1)
  1. 30 января, 23:27
    0
    1. - 1/4+3=-0.25+3=2.75

    2. 3/2+3/1-4*3/1=1.5+3-12=-7.5