3 * (1.9+2.4) = 5 * (0.42-0.96) Решите

+1
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 17:00
    0
    1) 1.9+2.4=4.3

    2) 3*4.3=12.9

    3) 0.42-0.96=-0.54

    4) 5 * (-0.54) = - 2.7

    12.9=-2.7