Розкласти на множники 5 a в квадрате минус 5 в в квадрате

+4
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 02:05
    0
    (5a) ² - 5² = (5a - 5) (5a + 5)

    или

    25a² - 25 = 25 (a² - 1) = 25 (a - 1) (a + 1)