Разложи на множители 8v^2-8

+1
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 14:18
    0
    8vˇ2-8=8 (vˇ2-1) = 8 (vˇ2-1ˇ2) = 8. (v+1) (v-1)
  2. 17 ноября, 15:51
    0
    8v² - 8 = 8 (v² - 1) = 8 (v-1) (v+1)