P-k-bc/2p-k при p=1,5, k=0,5

+3
Ответы (1)
  1. 20 марта, 04:00
    0
    P-k-bc/2p-k при p=1,5, k=0,5

    1,5-0,5-bc / 2*1,5-0,5=

    1-bc/3-0,5 = 1-bc / 2,5 =

    10 (1-bc) / 25