Разложить на множетилт 3x+xy2-x2y-3y

+3
Ответы (2)
  1. 22 декабря, 21:52
    0
    3 х-3 у+ху^2-х^2 у=3 * (х-у) - ху * (х-у) = (х-у) (3-ху)
  2. 22 декабря, 21:52
    0
    3 х+ху²-х²у-3 у=

    3 (х-у) + ху (у-х) ;