Разложите на множители многочлен 9y^2-18 ху+9 х^2

+5
Ответы (1)
  1. 21 июня, 10:45
    0
    9y^2-18 ху+9 х^2=9 (y^2-2xy+x^2) = 9 (y-x) ^2

    Формула квадрата разности