Разложите на множетели 3c-c²-3a+a²

+5
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 00:35
    0
    3 с-с²-3 а+а²=3 (с-а) - (с²-а²) = 3 (с-а) - (с-а) (с+а) = (с - а) (3 - (с+а)) = (с-а) (3-с-а)