Разложи на множители 1)

2)

+1
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 10:52
    0
    1) - 23 (x²-2xy+y²) = - 23 (x-y) ²

    2) - 11 (x²+2xy+y²) = - 11 (x+y) ²