Реши систему уравнений

{x+3y=-14

{2x-5y=38

+4
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 00:28
    0
    I х = - 14-3 у

    I 2 х-5 у=38

    2 * (-14-3 у) - 5 у = 38

    -28-6 у-5 у = 38

    -11 у = 38+28

    -11 у = 66

    у=66 / (-11)

    у = - 6

    х = - 14 - 3 * (-6)

    х = - 14 - (-18)

    х = 4

    (4; - 6)