Tg (arcsin (-1) + arcsin1/2)

+3
Ответы (1)
  1. 1 октября, 17:15
    0
    Arcsin (-1) = - pí/2, arcsin1/2 = pí/6

    -pí/2+pí/6=-2pí/6=-pí/3

    tg (-pí/3) = - odm. ze 3 = priblizitelno - 1,732 ...