Разложите на множители 9 х-9

+4
Ответы (2)
  1. 15 октября, 12:01
    0
    9 х-9=0 9 х=9 Х=9/9 х=1
  2. 15 октября, 12:52
    0
    Нужно вынести 9.

    9 х - 9 = 9 (х - 1)