1. m^2-n^2-m-n

Розкласти на множники

+4
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 05:33
    0
    m²-n²-m-n = (m²-n²) - (m+n) = (m-n) * (m+n) - (m+n) = (m+n) * (m-n-1)