Розвьяжить графичну систему ривнянь

x+y=3

2x-y=3

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 13:54
    0
    X=3-y; 2 * (3-y) - y=3

    -3y=-3; = > y=1;

    x=3-y=3-1=2;

    y=1