Cos (a 60) - cos (a-60) / sin (a 60) sin (a-60)

+4
Ответы (1)
  1. 11 октября, 22:09
    0
    1/2 - 1/2 / √3/2*√3/2=1/2-1/2 / 3/4=1/2 - 2/3 = - 1/6