1-m^2/3m^2-m при m=2/3

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 15:30
    0
    1 - 2/3^2 / 3 * 2/3^2 - 2/3 = 1 - 4/6 / 3 * 4/6 - 2/3=1 - 2/9 * 4/6 - 2/3=1 - 8/54 - 2/3 = 48/54 - 2/3 = 48/54 - 46/54=1/27