Разложите на множители:

1) a^2b-ab^2

2) 9 х-х^3

+2
Ответы (1)
  1. 4 июня, 08:27
    0
    1) а²в-ав²=ав (а-в)

    2) 9 х-х³=х (9-х²) = х (3-х) (3+х)