Разложите на множители ax-3x-4a+12

+3
Ответы (2)
  1. 15 марта, 13:09
    0
    Ах-3 х-4 а+12 = х (а-3) - 4 (а-3) = (х-4) (а-3)
  2. 15 марта, 16:13
    0
    X (a-3) - 4 (a-3) = (a-3) (x-4)