Sin (х+П/4) - Сos (х+П/4) чему равен?

+4
Ответы (1)
  1. 18 июля, 04:10
    0
    Sin (х+П/4) - Сos (х+П/4) = √2 ((1/√2) * Sin (х+П/4 - (1/√2) * Сos (х+П/4)) = √2 (Сos П/4*Sin (х+П/4) - Sin П/4*Сos (х+П/4)) = √2Sin (х+П/4 - П/4) = √2Sinх