Помогите решить.

2,8-0,5 у при у=3; 0; - 6

+1
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 10:37
    0
    При у=3

    2.8 - (0.5*3) = 2.8-1.5=1.3

    при у=0

    2.8 - (0.5*0) = 2.8-0=2.8

    при у=-6

    2.8 - (0.5 * (-6)) = 2.8 - (-3) = - 5.8
  2. 22 ноября, 10:42
    0
    При у=3:

    2,8 - (0,5*3) = 1,3

    при у=0:

    2,8 - (0,5*0) = 2,8

    при у=-6:

    2,8 - (0,5 * (-6)) = - 5,8