X в кубе плюс 2x в квадрате плюс x равно 0

+5
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 03:33
    0
    Х³+2 х²+х=0

    х (х²+2 х+1) = 0

    х (х+1) ²=0

    х=0 х+1=0

    х=-1

    Ответ: - 1; 0.