Разложите на множители:

ab (a-b) - ac (a+c) + bc (2a+c-b)

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 15:47
    0
    Ab + (a-b) - ac (a+c+bc (2a+c-b) = a^2b-ab^2-a^2c-ac^2+2abc+bc^2-b^2c=