Разлажить на множитили

4 х+4 у-z (x+y)

+2
Ответы (2)
  1. 6 мая, 13:50
    0
    4x+4y-zx-zy = (4x+4y) - (zy+zy) =

    4 (x+y) - z (x+y) = (x+y) (4-z)
  2. 6 мая, 16:20
    0
    4x+4y-z (x+y) = 4 (x+y) - z (x+y) = (x+y) (4-z)