Дроби.

1.) 2,6*3,4 2.) 32,15*0,6 3.) 3,888:3,6 4.) 1,1:2,5

5.) 12:0.25

6.) 3,16*10

7.) 5,17*1000

8.) 52:0,1

9.) 32,4:0,01

+3
Ответы (1)
  1. 26 октября, 00:31
    0
    1.) 2,6·3,4 = 8,84

    2.) 32,15·0,6 = 19,29

    3.) 3,888:3,6 = 1,08

    4.) 1,1:2,5=0,44

    5.) 12:0.25=48

    6.) 3,16·10=31,6

    7.) 5,17·1000=5170

    8.) 52:0,1=520

    9.) 32,4:0,01 = 3240