Разложите на множители 1-c-4c (1-c) + 4c² (1-c)

+4
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 03:08
    0
    = (1-c) (1-4c+4c^2) = (1-c) (1-2c) ^2 = (1-c) (1-2c) (1-2c)