Вычисли (1,25-4,25) : (1/7+5/14)

+4
Ответы (1)
  1. 23 июля, 00:43
    0
    = - 3 : (2/14 + 5/14) = - 3 : 1/2 = (-3 • 2) / 1 = - 6