Система уравнений х+у=2

2 х^2+ху+у^2=16

+4
Ответы (1)
  1. 22 октября, 21:04
    0
    {х+у = - 2

    {х ² - 2 ху + у² = 16

    {x = - 2 - y

    { (-2-y) ² - 2y (-2-y) + y²=16

    4+4y+y ² + 4y + 2y² + y² = 16

    4y²+8y-12=0 |: 4

    y²+2y-3=0

    D = 4+12 = 16

    y₁ = - 2+4/2 = 1

    у₂ = - 2-4/2 = - 3

    х₁ = - 3

    х₂ = 1

    Ответ: (-3; 1) и (1; -3).