4bв квадрате - (b+2) в квадрате разложите на множители

+1
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 09:55
    0
    4b^2 - (b+2) ^2 = (2b-b-2) (2b+b+2) = (b-2) (3b+2)