Разложите на множетили:

ху+5 у+хс+5 с

+1
Ответы (2)
  1. 7 мая, 10:13
    0
    Y (x+5) + c (x+5) = (y+c) (x+5)
  2. 7 мая, 12:08
    0
    Хy+5y+xc+5c = (xy+5y) (xc+5c) = y (x+5) c (x+5) = (y+c) (x+5)

    вроде так