Разложите на множители:

(4 а2-3) 2 - (2 а2-5) 2

+3
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 04:54
    0
    (4a²-3-2a²+5) (4a²-3+2a²-5) = (2a²+2) (6a²-8) = 4 (a²+1) (3a²-4)