6) (1+3 у) в квадрате вся скобка + 16 у в квадрате - (4 у-3)

7) (1+2 а) (2 а-1) - а (3 а-4)

8) 2 х (2 х+7) - 3 (2 х-7) - 4 х в квадрате

+2
Ответы (1)
  1. 14 мая, 04:01
    0
    (1+3 у) ² + 16 у² - (4 у-3) = 1+6 у+9 у²+16 у²-4 у+3=25 у²+2 у+4

    7) (1+2 а) (2 а-1) - а (3 а-4) = 4 а²-1-3 а²+4 а=а²+4 а-1

    8) 2 х (2 х+7) - 3 (2 х-7) - 4 х ²=4 х²+14 х-6 х+21-4 х²=8 х+21