Разложите на множители:

а) z²-4

б) 9-x²y²

+2
Ответы (2)
  1. 3 сентября, 07:59
    0
    A) z²-4 = (z-2) (z+2)

    b) 9-x²y² = (3-xy) (3+xy)
  2. 3 сентября, 09:07
    0
    А) (z-2) (z+2) б) (3-xy) (3+xy)