Разложите на множители: 2m (a-3) - 5c (3-a)

+1
Ответы (1)
  1. 22 октября, 04:24
    0
    2m (a-3) - 5c (3-a) = 2m (a-3) + 5c (a-3) = (а-3) (2m+5c)