Разложите на множители: a (m+n) + b (m+n) = 3m+3n=. c (a-b) + k (b-a) =.

+5
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 13:57
    0
    a (m+n) + b (m+n) + 3 (m+n) =

    = (m+n) (a+b+3)

    c (a-b) - k (a-b) = (a-b) (c-k)