Вычислить; 1) 75-3,75; 2) 0,48*25; 3) 2/3-2; 4) 4/7:8 5) 5 1/2*2/11 6) 1 1/7:1/14 7) - 18: (-4,5) ; 8

+1
Ответы (1)
  1. 1 июня, 11:10
    0
    1) 75-3.75=71.25

    2) 0,48*25=12

    3) 2/3-2=2/3-3/3=-2/3