Решите примеры:

а) 12 а - (b-2 а)

б) (2 х+3 у) - (х-2 у)

в) 5b + (-b-5)

г) (3 х-5 у) + (-3 х+у)

+1
Ответы (1)
  1. 14 июля, 03:34
    0
    А) ... = 12 а - b+2a=14a-b

    б) ... = 2x+3y-x+2y=x+5y

    в) ... = 5b-b-5=4b-5

    Г) ... = 3x-5y-3x+y = - 4y