Разложи на множители: 25 - x² + 2xy-y²

+2
Ответы (1)
  1. 17 июня, 16:39
    0
    25 - (x^2 - 2xy + y^2) = 5^2 - (x - y) ^2 = (5 - x + y) (5 + x - y)