Обчислити зручним способом

74.7•2/21 + (-105.3) •2 3/7 - (-105.3) •2/21-2 3/7•74.7

+3
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 08:32
    0
    74,7 (2/21-2 3/7) + 105, 3 (2/21 - 2 3/7) = (2/21-2 3/7) (74,7+105,3) = - 2 1/3*180=-7*180/3=-7*60=-420