Виконайте множення,

(√12-5) (√12+5)

+3
Ответы (2)
  1. 18 апреля, 20:27
    0
    (√12-5) (√12+5) = √12²-5²=12-25=-13
  2. 18 апреля, 22:21
    0
    (√ 12) ^2 - 5^2 = 12 - 25 = - 13