Виконайте множення многочлена на многочлен (2-x) (x + 1)

+4
Ответы (1)
  1. 14 июня, 18:52
    0
    =2x+2-x²-x=-x²+x+2=0

    D=1+4*1*2=9

    x = (-1-3) : (-2) или x = (-1+3) : (-2)

    x=2 или х=-1

    Ответ: - 1; 2